| anonim_4396 a întrebat:

Piesa noua David Deejay feat. Dony. Temptation. Poate o stiti. Pareri? Enjoy.
http://www.youtube.com/watch?v=2NSYl5HAbWg

Răspuns Câştigător
| aragon18 a răspuns:

Foarte frumoasa! :X

6 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

:-o... M-a lasat fara cuvinte... o ador si piesa si pe David

| SweetCandy a răspuns:

Da e dragutabig grin

| alecs871 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eiYcS6rbJ4s asta se aude mai bine sau daca vrei o am si in calculator originala

| Cryssy a răspuns:

Mersi.

| aditzuca a răspuns:

Merci e foarte buna.

| onikangel a răspuns:

Este ceam mai superba pe care am auzit-o, imi daoresc sa o ascult toata ziua, pot spune chiar ca m-am indragostit de ea.Super fantastica foarte deosebita nu am cuvinte kiss. I love David Deejay feat. Dony. Temptation.Foarte Frumoasa si draguta.