| anonim_4396 a întrebat:

Pitbull, Enrique iglesias, 50 cent, Rihanna, Usher sau Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Enrique iglesias si Rihanna:X:X:X:X:X:X:X ssiiiiii Usher dar nu prea e cine stie ce
Te besk:X:X:X

10 răspunsuri:
| Mockingbird a răspuns:

Michael Jackson!

| Morphine21 a răspuns:

Michael Jackson.love struck
happy

| ZâmβέŤ a răspuns:

Multumesc pentru raspuns:X:X:X:X
Te pup doolceX:X:X

| xxdd a răspuns:

Michael Jackson. si dupa Rihanna

| BlackBVB a răspuns:

Mj

| Priss99 a răspuns:

Enrique iglesias, rihanna si pitbulll si putin michael jackson.

Pai, Pitbull nu imi place. se poarta ca un... de obicei e cam banal. Enrique are cateva melodii frumoase, dar si el nu e un exemplu de urmat fata de tatal lui CU SIGURANTA CA tatal lui a fost cu muuuult mai bun, nu exista comparatie. 50 cent este un rapper bunwinking nimic de zis, fiecare cu stilul lui, Rihanna este si ea ft de succes si imi place happy Usher oarecum nu ma dau in vant big grin dar Michael Jackson... michael jackson este un simbol al muzicii adevarate, muzica lui mi-a lasat urme adanci in suflet si cu siguranta nu numai muzica lui dar si tot ceea ce este legat despre elwinking. deci aleg MJ =)

| anunknownmjfan a răspuns:

Michael Jackson:X

| Zyzu a răspuns:

In primul rand, nu poti sa-l pui pe M. JAckson in categorie cu Enrique Iglesias, (care e scarbos de-a dreptul) Enrique a declarat ca niciodata nu gaseste prezervative asa de mici cat are el nevoie :-& :)) =)), Pitbull are alt gen, nu prea ma pasioneaza da canta destul de fain, 50 cent nu-mi place, Rhiana are cateva melodii bune, da de cat am vazut asta http://www.youtube.com/watch?v=vgDJwBfriEw nu-mi mai trebuie, si Use\her nu prea a iesit in evidenta in ultima vreme, asa ca Michael Jackson si poate un pic Pitbull, (ii faina melodia aia cu ne-eu, pe care trebuia sal pui si pe el in lista< da na)

| DangerGhost a răspuns:

Pitbull! E super! Ador melodia cu Jennifer Lopez: On The Floor si imi mai place la nebunie Give Me Everything. Tu pe cine ai prefera?