| R100 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu traducerea in romana la aceasta melodie?! Sau macar sa imi spuna despre ce este vorba in versuri... Multumesc din suflet :) = > http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1 lT5OdU4HDg.

Răspuns Câştigător
| raluka1994 a răspuns:

In ea spune ca nu o poate uita, ca nu intelege cum a putut sa decida sa stea deoparte.
ea spune ca nu e timid, ca a scris poeme ca sa-l salveze de catuse.Mai zice ca nu il vede in oglinda.se intreaba daca e reflectia ei.dar nu e asa. spune ca vreau sa o vada, are nevoie de ea, in caz ca e o boala e doar o raceala.Mai mult numai stiu sa traduc