| TheHappyJoint a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna cum dr*cu a ajuns David Guetta celebru?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Pentru ca "muzica" ce,multi spun,o face el,care reprezinta doar niste butoane invartite,si maxim, o topaiala oligofrena pe scena, prinde la public.Asa e de ceva ani,se cauta superficiliasm in abordare,ritmuri robotice, si ceva usor de digerat dpdv muzical, ca doar n-o asculta toti acum Avantasia sau Blind Guardian.Guetta,din ce stiam eu e francez,si ei cam au o religie pentru tot ce e muzica techno si dance,si de-acolo nu a fost greu sa prinda niste contracte prin US. Orice DJ din timpurile noastre,este considerat un artist, de gloata, pentru ca face chestii pe care ei le considera bune.