| ajutorul3000 a întrebat:

Poate cineva traduce bine cantecul asta cu perry? Eu stiu asa si asa engleza si mi se pare ca ei nu o traduc bine.http://www.youtube.com/watch?v=OZYi_4wmroE&feature=relat ed a si care e fan perry ornitorincu? primiti funda bonus vot

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

El e ornitorincul oricand iti scapa voinicul
Si pericol de apare el nu se va da inapoiiii
Are un curaj nebun
Cand el porneste chiar ca din tun
Si fetele cad cand il aud initial
perry, peryy cel genial
Agent P
Asta e traducerea facuta de cei care traduc desenele Disney
e traducerea din linkurile de mai sus

6 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Oricum daca vrei sa le gasesti in romana pur si simplu scrii numele lor in romana ca le da si numele cand le pune
de ex
Phineas si Ferb - Vino acasa Perry

si daca le vrei pe toate in romana le downladezi de aici
http://fisierulmeu.ro/......a-rar.html

| Username01 a răspuns:

Deci vrei sa ti`o zic in engleza sau romana?laughing
pai daca vrei in romana uita`te la phineas si ferb pe disney channel rolling on the floorsi in egleza e asa:
Back Sactters: Doo-Be Doo Be Do-Ba Doo-Be Doo Be Do-Ba Doo-Be Doo Be Do-Ba Doo-Be Doo Be Do-Ba
Female Singertongueerry!
Male Singers:He's a semi-aquatic egg-laying mammal of action,
Back Scatters: Doo-Be Doo Be Do-Ba Doo-Be Doo Be Do-Ba Doo-Be Doo Be Do-Ba Doo-Be Doo Be Do-Ba
He's a furry little flatfoot who'll never flinch from a fray,
He's got more than just man skill,
He's got a beaver tail and bill,
And the women swoon whenever they hear him say:
Perry:*platypus sound*
*ladies faint*
Male Singer:He's Perry,
Perry the Platypus!
Major Monogram: But you can call him Agent P.
Male Singer: Perry!
Major Monogram: I said you can call him Agent P!
Male Singer: Agent P!
rolling on the floor nu stiu daca e bine rolling on the floorlaughing

| BlugiStramti a răspuns:

Lalalallallaaaa funda?

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Sunt un mare fan al lui Perry orgnitorincul...Si da ei o treduc bine, doar ti se pare happy

| andree_5411 a răspuns:

Eu sunt fan Perry:d
Uite versurile
El este PINGAS semi-acvatic, omul de acţiune
El are blana PINGAS mici, care nu se va eschiva de la o PIIINNNGGGAAASSS
Are mai mult decât PINGAS doar nebun
Are o PINGAS castor şi un PINGAS
Şi leşin PINGAS ori de câte ori au auzit-l spun...
E Perry! Perry PIIINNNGGGAAASSS!
(Ii puteti spune "agent P.")
Perry!
(V-am spus, puteţi sa-i spuneti "agent P.")
Agent P!
(PINGAS)
Astea sunt de la linkul tau; d