| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Postere cu Rihanna, cine are? dau la schimb cu Beyonce, Lady GaGa, Shakira, Miley Cyrus, PAramore, Green day, Kelly Rowland, Akon, Selena Gomez, Alesha Dixon, etc. Daca preferatii vostri nu sunt printr-e cei mentionati mai sus, spuneti cu cine vreti, si v-a spun daca am.

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Am niste postere cu rihanna.

2 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Ai cu twilight sau cu actorii din el? in afara de posterele din revista popcorn sau bravo editie speciala twilight. si posterul cu miley cyrus din ce revista e?

| AlexanderChristianFenty explică:

Postterele ce le am eu nu sunt din romaniahappy am venit recent din spania si nu cred ca sunt aceleasi, si nu exista revistele din romania, doar bravo. am din twilight 8... 3 cu Robert 4 cu robert si cu tipa aia, si unul mare cu toti din filmhappy cu miley cyrus am 6, 2 sunt din Hannah montana, filmul nu desenul, si inca 4, intrunul e cu niste baloane, in altul e intr-o masina, banuiesc ca e din PArty in the usa, in altul e pe un bloc, il altul e la decernarea premiilor si celelale nu stiu.happy