| Romania_radioppdd_1986 a întrebat:

Postul de radio online Radio PP-DD cauta Dj/itza pentru emisii online. www.radiopp-dd.tk
! Atentie acesta nu este un job! Nu se ofera salariu!
Conditiile sunt:
- sa aiba minim 18 ani;
- sa cunoasca bine programul Sam Broadcaster
- sa resprecte programul (orele in care emite le alege singur/a si cam astea trebuie sa ramana daca se mai intampla sa intervina o problema se intelege radio contine si un Auto DJ)
- sa aiba net cat de cat bun (nu pe stick Orange, Vodafone, etc.);
- sa fie persoane serioase;
- Sa numai fie Dj-ei la Alt Post de Radio
- sa aiba fire deschisa si comunicativa;
- sa acorde minim 2 ore pe zi pentru acest post;
- sa asculte cat mai multe genuri de muzica ( Fara Manele,) si sa aiba cat mai multa muzica stocata pe hard disk; Restul vine de la sine! trimite un email pe adresa radioppddmanzanares@yahoo.es sau djcostymadrid@yahoo.es

1 răspuns:
| RMSRomania a răspuns:

La ce site ai ma mir ca nai lume :)) ia uite site lucrat ca la carte si cu auto dj :p http://darkyradio.sexyi.am