| remusrufa a întrebat:

Postul de radio -Radio Deejay- are nevoie de dj-ii pentru a difuza emisiuni de entertainment, muzica, stiri, etc!

Conditii Obligatorii:
- sa cunoasca foarte bine sa lucreze cu SAM 4 (Special Audio)
- varsta minima 17-18 ani!
- sa abia experienta radio minim 1 an!
- sa aiba spirit de echipa si competitiv si sa fie intelegator

Daca indepliniti pe deplin aceste conditii nu ezitati sa postati mesaj sau sa ne contactati la ID-ul: radiodeejayromania! Va multumim!

6 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Conteaza neaparat 17- 18 ani? straight face. pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai nevoie de dj daca e ceva alexandru_adrian87@yahoo.com contacteaza-ma;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna m-ar interesa postul de dj si indeplinesc toate conditiiile daca mai este vreun post liber contactati-ma pe id dj_remus93

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati dj sunt in echipa si ce fel de muzica emiteti si cat de seriozitate oferiti ma puteti coctata pe id dj_angel53 astept un raspus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa fiu dj nu am fost pana acum pe niciun post dar am mixat in discoteca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nevoie de djj la radio meu :d