| stalin1999 a întrebat:

Pot gasi undeva traducerea toata de la melodia asta? https://www.youtube.com/watch?v=c4tSGGnb08c sau o poate traduce cineva? :D

2 răspunsuri:
| CristiHLB a răspuns:

Sunt noul tip de pe blocul de acum vă spun de la școala de tare bate băiat ai renuntat eu nu văd acreditările nu văd potențialul în fiecare noapte Sunt în camera mea, cu un tampon și un creion spus nu dracu 'rahat Aceste zile cine știe ce încredere este eu doar fac tryna mișcări și te ridici repede și știi că nu suntem nimic să fie *** cu Man vreau doar un milion vreau doar un miliard vreau doar să fiu într-o cameră plină de brazilieni vreau doar sa de călătorie peste mări Goin 'nebun peste mine obtinerea de mare Eatin pizza cu sicilienii Și nu-mi pasă ce spui Imma fi pe partea de sus ca moț Imma fusta fusta într-un coopay Hopa vreau să spun un coop Tho dracu nenorociților într-o gaură în buclă voi primi banii homie repede lent şi eu iau fatties și tu ai lua pe cei mici şi tu vorbești rahat cu un rezervor cu un mic pistol și n-am nimic Dar timpul nu are nimic Dar rime în mi vine în curând ca eu sunt al naibii de timpul pe My lui SoundCloud aprins am fost sunetul meu rahat mândru am fost pe meu arc-jos rahat Pentru că mă simt ca regele de genul meu si nimeni nu e ca mine și asta e tot ce Senzație de drept atât de bun și milostiv fost atât de pacient am încerca întotdeauna să se abată de departe de rahat fals banii nu vor veni la cei care asteaptă "Trebuie să-l acum înainte de rahat șterge Gettin 'stins în locuri diferite" oameni, seein' Meetin diferite chipuri mod prea plecat să-și amintească numele n-am obișnuit provoca niciodată nu este același Uau [Bridge: Kevin Flum] Wake Up The Wake Up The Wake Up [Versetul 3: Kevin FLUM] Omul te rog nu a lovit telefonul meu când sunt materia ocupată de fapt, nu a lovit telefonul meu, la toate nu a lovit email-ul meu cu un rahat pe care nu-mi bani va face de fapt, eu sunt tot Unde erai când nu a existat nici o să sun a trebuit să dracu 'ignorând în jurul și de a preda eul meu naibii cum să îl mingea și toată lumea vrea să râd când nu este atât de bun și ei spun că nu pot rap cauza nu am este că capota si ei spun ca nu pot rap cauza nu am este culti Prayin 'pe joc ca un vultur Du-te dracului și du-te dracului este ceea ce spun eu, probabil, aș putea să arunc un TD pe o piesă de teatru o eye'd am putea vinde, probabil, apa la un Fellin pește ", ca o dorință trebuie să o pun eu doar să văd lumea cu mea cățea Într-o zi Imma ajutor toate homies mei să se îmbogățească toată lumea Uita-te la care se îndoiau obține chiulit Yo, a fost o într-o zi va arăta meu lung un drum trecut mult timp au o linie lunga Imma vinde biletele si tipa la cățelele mi-au arata prada si tipa cifrele lor sunt genul să lovească em "și, probabil, suna din nou pentru că data viitoare o sa se mai probabil suna prietenul ei Apoi, data viitoare viitoare când o să sun un prieten si suna un prieten și toate dintr-o dată acum știi că ea aduce toți prietenii ei, oh baiete sunt trezi aduce acasă toată lumea mi-a spus bacon stați pacient Dacă am așteptat suficient de mult mi-ar fi, probabil, nerăbdător Așa că m-am oprit în așteptare, am început să urmăresc am nevoie de ea acum, am nevoie de ea acum mai mult ca niciodată Coana a ridicat mine mai mult decât inteligent nu știu pe nimeni care mă cunosc mai bine Ca de acum viața mea aici este o scrisoare deschisă, catea