| YourDailyApple a întrebat:

Premiile EMA MTV au devenit cumva o gluma proasta? M-am uitat la editiile trecute cand urcau pe scena artisti cu adevarat buni cum ar fi Beyonce, Mariah Carey, P. Diddy, Sean Paul etc. si acum vad numai pitipoance si figuranti precum Lady Gaga, Miley Cyrus, Justin Beiber, Rihanna si Snookie aia sau cum o cheama de abia acum am auzit de ea. Cum se face mai noi castiga "copiii " astia nou-aparuti in fata unor cantareti deja consacrati si talentati?

8 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Esti proasta/prost

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Astia vad vizualizarile de pe youtube si le iau in considerare
ce naiba sa caute bieber acolo?

| Elena_3770 a răspuns:

Fiecare din cei numerotati au voci diferite si dupa parerea mea bune. cei care au aparut acum canta putin mai ritmat de ceilalti.la urma urmei, trebuia sa vina cineva sa ii inlocuiasca nu crezi?

| c0p1lu5tr4zii a răspuns:

Imi pare rau sa te contrazic dar nu toti sunt "copii" nou aparuti si uitati de lume.straight face
timpurile se schimba si cu tot cu ele, apar noi artisti, mai moderni, cu alt stil, pe care eu chiar ii admir si le urez succes. faza e ca nu numai ei sunt acolo; i-ai omis pe kings of leon, bon jovi, linkin parca, etchappy acum, fiecare cu parerea lui

| larousee a răspuns:

Daca pe astia ii cere publicul. asta e happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un prost...rihanna e o ff buna cantareata...:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca aia is mai buni ce sa facem?

| dutza99dutza a răspuns:

Lumea se mai schimba eu cred ca tu peste 10 ani vei asculta Miley Cyrus si Justin Bieber nu Bon Jovi.laughingbig grin