| BUBULINA a întrebat:

Pt fani Lady Gaga.

Lady Gaga, interzisa la tv!
Telephone mai socant decat Thriller!

http://stirileprotv.ro/......ckson.html

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

E oribila melodia si videoclipul e pueril.De la Lady Gaga ma astept la orice, dar de la Beyonce nu ma asteptamraised eyebrows
Pun prea mult accent pe imagine si prea putin pe piesa in sinehappy

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Lady Gaga este obisnuita sa sochezehee hee.

| Nu conteaza a răspuns:

Era d asteptat thinking

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

La fel de şocantă era considerată şi Madonna acum 20 de ani...se pare că şi în showbiz-ul lor, ca şi la noi, dacă nu şochezi nu ieşi în faţă...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Toti vor sa iasa in evidenta. Altfel, mai mult de atat, cum?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladi gaga e adevarat ca e foarte socanta dar cu toate astea a ajuns in top 10

| tim a răspuns:

Da a fost dat pe un post de muzica. bine, o anumita versiune. ei, lumea e nebuna, ce e asa ciudat la un videoclip din asta? dar nu e cea mai reusita melodie a ei. dar o sa ajunga departe in top, daca traieste suficient

| CudiDaKid a răspuns:

Am vazut videoclipul pe U tv big grin