| PikaRawrr a întrebat:

Ptr coreeni(ca sa zic asa, cei pasionati)
Cui ii place cantecelul asta :http://www.youtube.com/watch?v=YogshSNtVpo&feature=relat ed

Mie mi-se pare destul de dragut!
Deci faca comentarii rautacioase!

8 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

De ai sti cat ador cantecul asta.
Il auzeam in drame si de atunci il fredonez peste tot.
E cute. Mult mai cute decat ce avem noi.
Haha, familia de ursuleti. ^__^

| 인스피릿 a răspuns:

^ Si in Full House.

| PikaRawrr explică:

Fara suparare dar cand am zis coreeni. nu ma referam neaparat la cei pasionati pentru ca puteti sa ascultati si ceilalti.trebuia sa scriu ceva la intrebare.

| PikaRawrr explică:

Da StarsAndStripes chiar ai dreptate rolling on the floor)

| Seiran a răspuns:

Cred ca stiu de unde s-au inspirat coregrafii fetelor de la SNSD laughing

| pysy_5737 a răspuns:

E dragut.

| olijertiu a răspuns:

In Personal Taste era melodia asta! Thanks for posting it I looked for it everywhere ^^

| AҜane a răspuns:

E foarte draguta