| LolaKissTheGirl a întrebat:

Puneti urmatoarele vedete in ordinea in care va plac:
Katy Perry, Lady GaGa, Ke$ha, Rihanna, Hayley Williams, Britney Spears, Beyonce si Pink.

Răspuns Câştigător
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

1. Pink-este legendara
2. Katy Perry-canta super misto
3.Britney Spears-veche, dar buna

Restul nu-mi plac, nu-s buni deoarece sunt noi si habarnau care e muzica mai ales Lady Gaga si Kesha.Beyonce mi-a placut la inceput, dar acum ca face numai featuring-uri cu Gaga nu-mi mai place, iar Rihanna e prea obsedata de prostul ala de Eminem.Hayley canta intr-o formatie si e cam nouta, a cantat pentru Twilight.

11 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl explică:

@AntiTeamEdward:Mi-a placut explicatia ta. Ei bine daca ma intrebi bine, acesta este topul meu:
1. Katy
2. Pink
3.Britney
4.Hayley
5.Rihanna

Restul...

Răspuns utilizator avertizat
| Emmeii a răspuns:

Hayley Williams, Beyonce, Rihanna, Katy Perry, Pink si Britney Spears.

| DeathBat6661 a răspuns:

1)Hayley
2)Ke$ha
3)GaGa
4)Rihanna
5)Pink
6)Katy Perry
7)Beyonce
8)Britney

| positivity a răspuns:

Buna.

Britney Spears
Katy Perry
Lady Gaga
Ke$ha
Rihanna
Beyonce
Pink
Hayley Williams

Pa, pa.

| VadMelodii a răspuns:

Pink, Britney, Ke$ha atat

| Bitzy a răspuns:

Lady GaGa, Ke$ha, Katy Perry, Rihanna, Beyonce, Britney Spears, Pink si Hayley Williams.

| DennK a răspuns:

Riha, katy perry, kesha, lady gaga, beyonce, Pink, britney, hayley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney spears, rihanna, beyonce, lady gaga, ke$ha, katy parry, pink, hayley Williams

| BuhBlah a răspuns:

Hayley Williams, Rihanna, Pink, Beyonce, Ke$ha, Katy Perry, Britney Spears, Lady GaGa
:X

| jonBonjovii1 a răspuns:

Ke$ha, Rihanna, Katy, Lady Gaga, Hayley ü, Pink, Beyonce, Britney happy