| RamcolL a întrebat:

Puteti alege o melodie care va place cel mai mult, dintre toate melodiile pe care le-ati ascultat vreodata? Sau, cel putin, una dintre primele.

Care ar fi aceea?

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Greu... Dar încerc.
http://youtu.be/bAsA00-5KoI

| Gabica a răspuns:

Cheloo-Unde se ermina visele
http://www.youtube.com/watch?v=5NtPzyHvLc4
TH-Don't jump
http://www.youtube.com/watch?v=NTwYdiuQa34
BVB-Knives and pens
http://www.youtube.com/watch?v=CEb3GQqdHD4
Cam astea se bat pe locul 1...

| Vans a răspuns (pentru Gabica):

Nu-l mai băga pe Cheloo lângă ăia.
Dacă ar ştii Cheloo ce ascultători are...

| Gabica a răspuns (pentru Vans):

Sincer mie imi place Cheloo, chiar foarte mult.Si ce ma doare pe mine de ce ascultatori are el? Eu apreciez ceea ce transmit melodiile lui si punct. Daca tie nu iti place nu inseamna ca nu merita sa fie respectat.
E normal sa ai tendinta de a fi subietiv, pentru ca tu mai mult ca sigur nu asculti Cheloo, dar gusturile nu se discuta.

| Gabica a răspuns:

Nu,nu ma referam la tine, dar ma bucur sa aflu ca nu sunt singura care crede ca are niste idei foarte bune(nu cunosc pe absolut nimeni care sa il aprecieze).

| Gabica a răspuns:

DahappyAdica din comentariul lui am inteles ca nu asculta Cheloo, dar daca tu esti de alta parere...

| Gabica a răspuns:

Ups..ai dreptate...Am citit gresit ultima parte a raspunsului lui.Am citit:"Daca ai sti ce ascultatori are Cheloo"...Credeam ca stiu sa citesc mai bine da atat.

| Vans a răspuns (pentru Gabica):

Sunt fată.

| Vans a răspuns:

Sunt sigură că nimeni nu ascultă 100% ce ascult eu.Dar e amuzant să-i vezi cum zic că le place Cheloo, că îi înţeleg mesajele(şi nu mă refer 100%, pentru că nu e aşa uşor să-l înţelegi).
Dacă tu crezi că sunt o analfabetă e problema ta, mie nu-mi pasă.
Eu mi-am spus părerea în legătură cu muzica pe care o ascultă in paralel cu Cheloo.Pentru că e diferenţă mare de la Unde se termină visele(care pentru mine e una din cele mai bune piese ale lui) şi bvb sau th.Eu spun ce cred, asta nu înseamnă că o zic în nume de rău, dar dacă th si bvb ţi se par buni, atunci nu ştiu cum ai putea înţelege vreo melodie de a lui Cheloo.
Infatuată nu-s, doar spun ce gândesc.

| dracu14 a răspuns:

Megadeth-the scorpion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bryan Adams - Summer of '69.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea multe. Nu pot alege. Asta ascult acum :
http://youtu.be/16NBKl99-lA
Şi vezi să nu plângi sau să leşini, după ce intri pe link.