| DeMentaa a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine.era o melodie suna ceva de genul: Tan tan talunga e tan tan talunga e. SI era un baiat care canta va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Fly Project - Raisa http://www.youtube.com/watch?v=oUl7ysltN_M

6 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Cu placere

| kllass a răspuns:

Din descrierea ta rezulta clar ca este vorba de cintaretul Pam Pam Pa cu melodia binecunoscuta Tan tan talunga e tan tan talunga e. Sper ca ti-am fost de ajutor.happy
P. S bag intrebarea asta la favorite sa vad cine raspunde corect. Da poate nu aud in melodie. Tan tan talunga e tan tan talunga e...happy

| DeMentaa explică:

Nu nu e asta nu exista asa ceva stiu ca melodia incepe cu t...si mai erau cuvinte: te astept diseara la petrecerea ta
si incepea refrenu
tan tan talunga e tan tan taluga e tan tan talunga e...

| DeMentaa explică:

Da asat e multumesc mult

| DeMentaa explică:

Ba da

| vladutz00 a răspuns:

Nu ii dai nicio fundita?