| Anabella01 a întrebat:

Puteti sta o saptamana fara sa ascultati muzica? Eu sincer Nu, dar vreau si raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Nu,nu pot.Presupun ca asculti Jonas Brothers...batting eyelashessmug, nu?

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu rezist nici 3 ore.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Să știi că era o vreme când adormeam cu căștile în urechi. Mă rog, să zicem că întrebarea se referă la momentele când suntem treji și conștienți.

| itscloudyoutside a răspuns:

Music = Life. Deci nu.

| NuclearAssault a răspuns:

Pot rezista fara muzica foarte mult timp...o ora maxim

| chokingvictim a răspuns:

Toata lumea poate. daca n-asculti ce faci? mori? majoritatea planetei nu are acces la muzica cum are "occidentul".cat de ignorant.

| o0Adri0o a răspuns:

Nu pot. straight face
Si cand nu ascult fredonez in minte sau in soapta tot timpul laughing
Addiction hypnotized

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Nu pot nici macar o zi... dappai o saptamana.laughing.No music, no life happy

| LadyLilith a răspuns:

Da. de ceva vreme, uneori ma enerveaza muzica si acest fapt ma scoate din minti.

| kRedhead a răspuns:

Eu nici 5 minute nu suport şi tu vrei o săptămână. Cred că după o singură zi aş putea intra în comă =].

| NakedLove a răspuns:

Nu,nu pot.Ma linisteste happy.

| amage a răspuns:

Eu am avut o infectie la una din urechi ( o otitabig grin ). Nu aveam voie sa ascult muzica in primele 3 zile...simteam ca mor! Deci nu, nu pot trai fara muzica!

| edyutz a răspuns:

Eu nu pot sa nici 1 minut si tu zici o saptamana eu ador muzica si cand nu ascult muzica simt ca nu am sentimente si ca nu traiesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, esti sigur? Dar cand dormi, cum faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult muzica si cand dorm. Doar ca atunci cand dormi, nu poti sa zici ca mai "asculti". Ruleaza acolo muzica in urechi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, eu patesc asa in fiecare noapte. love struck

| Weasell a răspuns:

Nu stiu despre altii dar eu nu pot sta fara muzica mai mult de o zi.

| TheAndreiBoss a răspuns:

Eu am fost in Africa si am stat acolo 1 luna... acolo nu prea exista muzica si nu am ascultat de loc.