| Rebe97 a întrebat:

Puya B. U. G Mafia sau paraziti care vi se par mai buni?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Parazitii fara discutii. Dar imi amintesc si de vremurile bune cu La Familia.

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bug Mafia

| AndutzaAndu a răspuns:

Paraziţii.

Răspuns utilizator avertizat
| RloveR a răspuns:

Sincer, am fost la toti la concerte.
Puya e foarte spectaculos, insa mi-a placut Parazitii!:X

| nuaisomn a răspuns:

Parazitiibig grin

| notperfect a răspuns:

Puya
desi imi place si B. U. G. Mafia

| IusanLivia a răspuns:

La Familia!

| ionnik a răspuns:

Parazitii. happy
puya a devenit de ceva timp "comercial"...adica si cel mai mare manelist asculta puya, ii place, deoarece versurile nu au nicio logica daca stai sa le analizezi bine.
bug mafia sunt acceptabili, insa erau mult mai buni acum cativa ani.

| cosmin deejays a răspuns:

Puya canta mai mult un stil manele.Parazitii au prea multe melodii necenzurate deci bug mafia sunt cei mai buni.

| NoKidding a răspuns:

Bug Mafia 4ever

| Rebe97 explică:

Paraziti:-)

| AcDc4ever a răspuns:

Pai ...mda puyyyyaa

| break a răspuns:

Fara dubii BUG MAFIA sunt cei mai buni din Romania si nu numai.Eu nu inteleg cum poate sa va placa parazitii mai mult ca mafia. Dupa parerea mea intre ei este o diferenta de cateva formatii la mijloc:LA FAMILIA, CODU PENAL, MOROMETZII.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand intrebarea corecta era la familia, mafia sau parazitii?
in al doilea rand n-ai cum sa zc ca puya i cel mai bun.in al 3-lea rand daca chiar vroiai ca intrebarea sa fie buna il puneai pe sisu in locu lui puya, ca doar nu pui manele langa cele mai bune trupe de hip-hop. cei mai buni ar fi si parazitii si mafia.parazitii findk is singura trupa care mai fac hip-hop de calitate iar mafia findk is vetereanii rapului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 1000 de ori este puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca paraziti si bug maia sunt cele mai misto trupe din puctul meu de vedere eu ascultam de la 5 ani si acum am 13 si sunt o fata disperata dupa muzica lor si as dori sa ajung sai vad sunt din darmanesti judetul bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii! Fara discutii! Sunt la fel de buni ca acum 15 ani. Puya nu era asa comercial iainte. B. U. G Mafia facea legea inainte, dar s-au cam lasat.

| biabianca a răspuns:

Parazitii love struck.

| iHateYou a răspuns:

Parazitii

| 007cobra18 a răspuns:

Puya;"

| creatzaaaa a răspuns:

Fra discutii Puyalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck e prefertul meulove strucklove struck; x il ador!