| komadechips01 a întrebat:

Rafael din Pariu cu Viata e "la propriu" rrom?

3 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

. ce conteaza.tongue.:ori cum ar fi eu il respect si nu cred ca sunt singura pers.pt k joaca bine.love struck sincer de ce ar conta? suntem cu toti Romani. poate uni sunt mai inchisi dar nu-i nimic:X.laughingdoara vb aceiasi limba..parerea meabig grin

| Đϋffγ a răspuns:

Nu cred straight face, oricum ar fi, ii super frumos love struck

| MarxMarcel a răspuns:

Cred ca este rom dar oricum este un bun comediant si are o voce superr! il sustin in cotinuu