| LittleandLiars a întrebat:

Raspunde-timi va rog ce credeti despre acest video?
http://www.youtube.com/watch?v=SccOK1RrWsw&feature=popul ar

Ma refer utati-va la vizualizari

Este pus pe 14 aprilie 2010 si deja are 467, 388?

Obseda-ti oamnei nu gluma :-o:-o

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Chiar ca obsedati. laughing
Adica si eu is fata, da' nu inteleg ce vad fetele la Justin asta. tongue
Nu zic de muzica, ca nu ii naspa, da' nici cine stie ce. rolling eyes
Si ca aspect. nu-mi place genu' asta de baieti. tongue
E prea. dulcic laughing.
E ''pa tren''. Nu stiu de ce. straight face
Da' o sa vezi. dupa catva timp dispare si el din peisaj. laughing

7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

şi câte comm`uri :O

| sasha a răspuns:

Mie nu imi place pustiu asta in general pustoaicele il cauta peste tot sunt ffff incantate de freza lui intr-o partewinking happy

| Kidd a răspuns:

laughing Ai dreptate. Sincer si mie imi place melodia Baby:X
Nu stiu ce vad unele faane la el laughing Nu mi se pare " hot" asa cum scrie la comentarii mai jos laughing

Lume Obsedata rolling eyes

| Domyno a răspuns:

O porcarie!

| Adelinesmile a răspuns:

Mie imi place video`u love struck. si de justin love struck

| thegreatgatsby a răspuns:

Imi place cum da din fund happy

| thegreatgatsby a răspuns:

His smile is like watching a baby bunny sniff a tiny flower; x