| Joanne a întrebat:

Recent, Demi Lovato a avut un concert in Chile la care s-au adunat mii de fani. Credeti ca exista atatia si in Romania, incat sa merite ca Demi sa sustina (candva) un concert si in tara noastra?

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu,nu există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate…
Oricum…va avea un tur prin lume(nu știu unde)și poate vine și pe la noi dar nu va veni lunile astea că este ocupată cu X Factor America!

| AddictedToLife a răspuns:

Posibil,avand in vedere ca Demi Lovato a jucat in Sony with a chance, serial difuzat si in Romania.