| anonim_4396 a întrebat:

Recomand tuturor userilor care sint prezenti la ora asta o melodie numita "Nu ma astepta"a lui Anisoara Puica

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Harciog mama, si unde s-o ascultam? Credeam ca ne dai un link undeva.Am cautat si am gasit cantareata dar nu si melodia. E frumoasa fata! Am inteles bine, este din Moldova, asa-i?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu nu mai am asa ceva si nici de cantareata nu am auzit pana acum. A dat @Abh linkul si am putut sa ma dumiresc si eu.Este frumoasa piesa.Esti din Republica Moldova?

| Flav a răspuns:

Fiindca saptamana trecuta am participat la un concert cu Mircea Baniciu, unde a fost pur si simplu genial, continui si eu cu melodiile:
http://www.youtube.com/watch?v=ou01TQe1_nE
Traiasca artistii!

Abh
| Abh a răspuns:

Download: http://www.mediafire.com/? nawhmu0lnm1

| Roby67 a răspuns:

Unde o gasesc?

| Roby67 a răspuns:

De ce sa fie iubirea mea o lacrima de ploaie? A mea este un zanbet de soare!

| tarziu a răspuns:

Multumesc. Am adaugat'o colectiei!

| virusel a răspuns:

Acest site este pentru intrebari nu dedicati si recomandarilaughing)) deci unde e intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anelaubed la noi in Moldova n-au disparut pikupurile. noapte buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumim de recomandare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il prefer totusi pe Ilie Micolov... Am si vinil cu el big grin. Da' nu mai am ac de pick-up sad

| CRIS730 a răspuns:

E prea trista sad
deprima