| printesatha69 a întrebat:

Repede,fani din toata tara ai lui Michael Jackson sunt doua voturi intre Lady Gaga si Michael puteti sa-l votati ca sa fie el pe primul loc? http://mostfamousperson.net/

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Acum sunt 100. Sper ca populatia sa nu ma dezamageasca şi să căştige Gaga, sau mai rău, Bieber! Cel puţin nu e şi ăla de la PSY.

| printesatha69 explică (pentru QuadruplePersonality):

Si eu sper...mie nu imi place de gaga sau biber....King of Pop nu mai este pe cand ceilalti vor mai trai mult timp

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Hrușcă unde e?

| victor2002 a răspuns:

Voi vota, dar terog ajuta-ma, bun.