| AxxyAlexandra a întrebat:

Rihanna sau Beyonce?

Răspuns Câştigător
| ubithaa a răspuns:

Amandoua.laughinglaughinglaughingdepinde de preferinta fiecaruia...sincer eu le-as alege pe amandoua:rihanna e mai explosiva si mai excentrica iar beyonce are melodii mai lente si mult mai romanticelaughinglaughingasta e parerea mealaughinglaughing

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rihanna. smug

| Th3eo a răspuns:

Rihanna. are melodii mult mai frumoase:X

| playwithmylife a răspuns:

Beyonce

| QuadruplePersonality a răspuns:

Rionce happy

| pwp a răspuns:

Rihannalove struck

| winchesters a răspuns:

Rihanna:X

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Rihanna. o ador :*:*

| ForbiddenLove a răspuns:

@ubithaa are mare dreptate si sunt de acord cu ea thinking
nu stiu ce sa aleg...sa zicem ca aleg rihanna dar si beyonce imi place foarte mult:X:X

| Minks a răspuns:

Beyonce

| Emmeii a răspuns:

Amandoua sunt bune, si amandoua imi plac. Din cate observ toate sunt fane alea Rihannei. laughing

| Mony a răspuns:

Rihanna:X

| AntoniaFollowill a răspuns:

Beyonce. Si o sa-ti spun si de ce din punctul meu de vedere: pentru ca este o artista mai complexa si stabila:]. Si pentru ca mie personal imi plac mai mult melodiile ei.

| Chrystyne a răspuns:

Rihanna...Motivul? Cred ca melodiile ei ma reprezinta tongue

| aneta a răspuns:

Rihannahappy

| Andreea6031 a răspuns:

Beyoncehappy

| Myuu a răspuns:

Nu am pot hotara...

| anaisu a răspuns:

Greu. dar cred ca o voi alege pe rihana imi plac mai mult melodiile dansante:d

| Covrigel a răspuns:

Beyonce

| Caood a răspuns:

Beyonce

| maria97 a răspuns:

Rihanna:X:*