| AlexAntonescu a întrebat:

Rockul si alcoolul. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

E un cuplu bun, şi au o relaţie totuşi cu năbădăi. Dacă îţi place una, vine şi cealaltă în final laughing Doar să nu fie ménage à trois, cu nişte droguri, că te-ai ars.
Sincer îmi place combinaţia celor două, doar să nu dea dracu' să nimeresc o melodie tristă că mă apucă disperarea şi simt că tâmpesc.

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

1)I hate alcohol!
2)I fuckin' love rock
Alcolul il urasc,sunt contra
Totusi ce legatura vezi intre cele doua? Ca unii cantaretii canta beti pe scena?thinkinghee hee
Ma rog, urasc alcolul, dar ador rock-ul.

| EnterSandman a răspuns:

O combinatie perfecta,care o simt ori cand am ocazia,alaturi de prieteni sau la concerte laughing, deci, drink and listen to rock,\m/

| Psihiatra a răspuns:

Rockul- cel mai tare gen de muzica
Alcoolul- in ceea ce priveste consumul, sunt 90% contra
in ceea ce priveste alte cazuri, cum ar fi dezinfectarea unei rani, sunt 100% pro

| Pebbles a răspuns:

Eu cred ca rock-ul este foarte tare, dar alcool-ul nu e deloc sanatos si daca este consumat in exces nu e bine.

| MaryJane16 a răspuns:

The beeeeeeeeeeest!

| Extasy_2251 a răspuns:

The best love struck.Dar sa nu devii violent dupa ce te imbeti laughing.Eu ma simt bine cand beau alcool si ascult rock [cu gascawinking]

| ADN_1595 a răspuns:

Merg impreuna laughing, ce pot sa spun, rockul poezie si muzica totodata, despre alcool e bun insa fff rar