| TwilightAliceCullen a întrebat:

S-au despartit Shakira si Gerad Pique?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum 5 zile in urma ->>> Cântăreața Shakira va deveni mamă pentru prima dată. Presa internațională relatează că artista este însărcinată în două luni și îi va dărui un copil iubitului ei, fotbalistul Gerard Pique.
Mai mult, Shakira (35 ani) și Pique (25 ani) și-ar fi cumpărat o vilă în Barcelona, în care se vor muta împreună după nașterea copilului.

Până în prezent, nici cântăreața, nici fotbalistul nu au confirmat vestea.

Shakira și Gerard Pique sunt împreună de un an și câteva luni. De-a lungul relației lor s-a mai zvonit că artista ar fi însărcinată, dar și că cei doi s-au despărțit. Râmâne de văzut dacă de această dată vestea sarcinii se va adeveri.
Sursa:http://www.libertatea.ro/......97901.html

1 răspuns:
| MrAngelus a răspuns:

"Iubirea dintre cântăreaţa columbiană Shakira (35 de ani) şi jucătorul spaniol de fotbal Gerard Pique (25 de ani) a dat roade. Fundaşul Naţionalei Spaniei a aflat în săptămâna în care începe Campionatul European de Fotbal 2012 că va deveni tătic."

Sursa: http://www.monitorulbt.ro/......Pique.html

In concluzie, nu, nu s-au despartit deoarece asteapta un copil.