Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-mi place genul acesta de muzica.

| SweetCandy a răspuns:

rolling on the floor chiar imi era dor de elrolling on the floor

| waXonwaXoff a răspuns:

Da asta amplifica de 1000 de ori comicul melodiei.http://www.youtube.com/watch?v=NwT5yjxGUas&NR=1

| waXonwaXoff a răspuns:

Da asta amplifica de 1000 de ori comicul melodiei.http://www.youtube.com/watch?v=NwT5yjxGUas&NR=1

| morenaRox a răspuns:

Da laughing saracu rage in loc sa cante laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Omu` asta ne reprezinata pe noi romanii laughing))

| Absenta a răspuns:

Sailaughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Lol... ce mai cantec laughing

| costymaximus a răspuns:

Genuri dintr-astea se gasesc la tot pasul din pacate! Vai de noi daca promovam astfel de indivizi, promovam incultura si o sa ne intoarcem in evul mediu

| KaKa_2508 a răspuns:

Tu acum l-ai vaz pe idolul femeilor...
sunati la nr de telefon care apare la sfarsit e nr lui happy

| Aia cu cap mare explică:

Anelaubed
nici mie nu imi place "genu asta de muzica" daca se poate numi asa...laughing)

| Hmmmm a răspuns:

Ai d viata mearolling on the floor)
chiar aveam nevoie sa radlaughing))
mi-ai inveselit ziua laughing)mersikisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo, asta era vedeta mea, mi-a promis si un duetbatting eyelashes. Am sa-i zic ca mai are fane in lume, sa nu-si faca griji rolling on the floor.

| ady01 a răspuns:

Il iubesc pe tipu asta...cand o sa implinesc 18 ani il votez ca presedinterolling on the floor