| AlexDaniel7293 a întrebat:

Cum as putea copia azi la testul la muzica? Funda stau in penultima banca.

Răspuns Câştigător
| MoneyChannel69 a răspuns:

Ai putea sa te muti in primele banci ...de obicei proful/profa sta in ultimele ...ai putea sa bagi copiutele in penar, in caietul de muzica, sa le scrii pe coperta unui caiet, sa le ascunzi sub scaun, sa le bagi la pantofi.BAfta la test!

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca ai banca alunecoasa, scrie cu creionul pe banca.Alta metoda e sa iti lipesti fituica pe talpa si sa stai din cand in,picior peste picior. Poti bineinteles sa tii o foaie-pe care o vei numi ciorna-care pe verso va avea definitiile ce iti trebuie; cand profesorul se indeparteaza,intorci foaia si copii. Poti sa tii fituicile in penar, cu mare usurinta, sau sa copii direct din carte si caiet, pe care sa il tii in pupitrul bancii, daca ai pupitru.

| CautNume a răspuns:

Sau poti sa inveti.

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Ai putea scrie copiute pe telefon(la note sau unde iti e tie mai usor) si te mai uiti si tu din cand in cand si daca te vede proful ii spui ori ca te uiti la ceas ori ca ai primit un mesajhee hee sau mai poti sa faci poze la caiet(la lectia respectiva). Fii si tu creativ... sunt foarte multe idei, dar eu pe asta o folosesc cel mai deshee hee Ai grija ce faci si succes la test!winking

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Daca iei o bluza cu maneca lunga poti sa scrii pe maini si cand vrei sa copiezi doar tragi bluza. Sau cand iei afara o foaie din caiet.Scrie in mijloc lectia si te faci ca scrii. Cand rebuie sa dai testul doar o intorci pe foi si esii gata.Bafta!

| AlexDaniel7293 explică:

Ca sa stiti ala de muzica e cam bou.Si profit de asta.Sincer nu m-am uitat la ce ati scris dar daca ma intrebati cum am copiat? Penutima banca cu caietul deschis in pupitru si pe picoare si colegi vorbeau cu el si nu avea timp sa se mai uite.De ce vr sa copiez la muzica? NU O SA MA AJUTE CU NIMIC!

| Elena898989 a răspuns:

La test de muzică? Să copiezi? Doamne ajută, în ritmul ăsta cine ştie unde vom ajunge.

| AB13 a răspuns:

Stai in banca acolo si intrebi colegi ca cu siguranta profii nu prea iti pun 2 iti atrag atentia atat insa nu exagera sau daca ai colega de banca o pui pe sa se uite in caiet chesti de astea! sau te duci la bnaie si spui ca ai trebuie! si ei foaie! copiuta care o faci! BFT!

| fabia a răspuns:

Ai putea sa-ti pui copiutele in caiet; in penar; sa scrii pe mana; tragi cu ochiul