| eldiavolo66 a întrebat:

Sal TPU,

As avea si eu o intrebare, am auzit mai demult o melodie da nu stiu cum se numeste, tot ce stiu din ea e "mary, mary....close to me", am cautat asa pe net dar nu gasesc nimic sad, pls help

1 răspuns:
| Petcu_Iulyan_1998 a răspuns:

Mary j.blige - come close to me. Tovarase, prea putine informatii! Fii atent ce poti face (in caz ca nu-i aia care ti-am scris-o) scrie tot ce stii din ea!(versuri) si o sa gasesti mai multe melodii, cauti acolo... Bafta si. funda?smug