| NUMEPamPam a întrebat:

TPU, din greseala am dat pe nu stiu ce post, si erau niste desene..totul pentru dans( shake it up), si mi-au placut mult melodiile din..serialul ala, cine imi zice si mie melodii asemanatoare cu alea. adica in genul la alea.

2 răspunsuri:
| Bogdyyytzu a răspuns:

Pai cand incepe totul pentru dans melodia se numeste "Shake it up" de Selena Gomez.

| Cristina_Simona_1998 a răspuns:

Pai sunt multe scrie pe youtube numele actritelor si o sa iti dea sper ca ti-am fost de ajutor :8 primesc funda?