| pawlyk a întrebat:

Sal TPU.eu vreau sa truchez o melodie.pentru asta am nevoie de:
1)de unde pot sa descarc imn hcm constanta(de pe site oficial nu merge, de ce?)
2)vreau un program in care iau imn hcm si sa-i schimb versurile si autoru sa cante cum am pus eu.
mersi si dau funda daca totu merge bine.

Răspuns Câştigător
| WoOzY a răspuns:

Ma eu stiu de unde so descarci;)
cum ar fi asta http://www.youtube.com/watch?v=oXMQe7SNFmU&feature=related pui intre www.pwnyoutube si restul
e mai usor pentru ca nu trebuie sa o mai cauti;)
apoi dai la youtubemp3 si pe pag urm scrie download da trebuie sa astepti putin timp
si dai acolo si o salvezi sau o muti unde vrei uh;)
cat despre celelalte nu stiu de unde sa le iae:(
ia si uh id asta
salbaticul1998
intra cand vrei;)
noroc;)