| rapp2020 a întrebat:

Sall am o intrebare am 14 ani si as dori sa ajung cantaret... as vrea sa caut un impresar cunoscut casa ma lansez:http://www.youtube.com/......ttp?/watch aceste e un cantec compus de mine... voi ce credeti am vreo sansa sa ajung cantaret?

9 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu.Kid,just no.

| RockNbeer a răspuns:

Vocea ta nu este inca la maturitate...si suna penibil.
Mai cresti, mai inveti, mai asculti...ai tot timpul din lumewinking

| rapp2020 explică:

Dar de ce nu cant fain?happy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru rapp2020):

Nu,nu cânţi fain.

| rapp2020 explică:

Dar nu cant fain? sau?

| rapp2020 explică:

Dar din ce cauza? suna naspa ca am vocea subtire?
laughing

| vasyuey96 a răspuns (pentru rapp2020):

In primul rand nici macar nu te-ai uitat la camera. trebuia sa stii piesa din cap, nu de pe foaie si sa canti mai tare.

| rapp2020 explică:

Il stiu din captongue numa casa nu ma incurc in al doile rand stiu ca cant incet numai vreau sa scot alt videocilp cu alta cantarebig grin

| vasyuey96 a răspuns:

Mai exerseaza...