| RoxanikMik a întrebat:

Sall. am un prieten care nu stie ce nume de dj sa-si puna are toata aparatura de dj pioneer dar nu are un.nume de dj. un nume unic sa nul mai aive nimeni. El se cheama alex.

ROG SERIOZITATE big grin

Fundita*

Răspuns Câştigător
| Scheopu_Irina_1999 a răspuns:

Dj.lex
dj.virus
dj.xel

| RoxanikMik explică (pentru Scheopu_Irina_1999):

MUltumesc pentru raspunsuri. Tu ai dat cele mai bune raspunsuri. Meriti o funfita*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"digei" închipuitu™

| FastAndFurious a răspuns:

Dj Fox, Dj Bear, dj Wolf, dj Tiger

| RoxanikMik explică:

Astept alte propuneri. Continuati va rog.

| RoxanikMik explică:

Dj lex si dj xel exista deja alex vrea un nume unic sa-l aive decat el. Dj frog nu suna asa bine sai scoata putin numele lui in evidenta. Dau fundita la cine imi da raspunsul bun. ROG SERIOZITATEwinking happy

| RoxanikMik explică:

Dj Tiger si Dj Wolf exista deja sad
. Alte raspunsuri va rog. Multumesc.

| skupikutza a răspuns:

Dj frog