| anonim_4396 a întrebat:

Sall! e adevarat ca kristen stewart a facut parte din formatia,, the runaways"? si melodia pe care a cantat este cherry bomb cu dakota fanning?
http://www.youtube.com/watch?v=aNNp5GyzlKc

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Kristen nu era nascuta cand a exista The Runawayslaughing. Ea a jucat in filmul The runaways, care este tot despre formatie. Deci ea o joaca doar pe tipa din formatiehappy

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Dude/Gal,te intreb, esti idiot? O fi The Runaways film documentar, dar Kristen NU face parte din nicio trupa.In film o joaca pe Joan Jett din The Runaways, trupa originala.Melodia au cantat-o ele, in filmul documentar.Pace!

| тøххynee a răspuns:

Se pare ca da.