| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Imi puteti spune si mie cateva cantece usor de cantat.
Tin sa mentionez ca imi trebuie pentru un examen si trebuie sa stiu 5 cantece ...pls ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| anameoow a răspuns:

Romana sau Engleza? Ce timbru de voce ai?(raspunde-mi la asta si iti dau melodii)

| jhoon98 a răspuns (pentru anameoow):

In Romana pentru ca vreau ceva usor si sincer nu stiu sa iti zic ce timbru am.dar daca te ajuta eu m-am gandit la un cantec si il cant fara probleme ( "Visul" de Mihai Margineanu) multumesc

| Byby06 a răspuns:

Oda bucuriei, Valurile Dunarii...