| Dominicc a întrebat:

Sall.
mi; am facut de curand un mini "site" al meu unde sa imi postez imaginile facute de mine
unele imagini sunt facute de la 0. cele de pe prima pagina de sus(sunt si cele mai noi) vor mai urma pe parcurs.

siteul este http://blu3ic33.webs.com/
daca va plac imaginile adaugat la fav si stati la curent.

voi face un site prropiu curand mult mai mare.

dar momentan lucrez acolo.
si vreau sa impart cu voi, poate place la cineva.

fara comentarii aiurea.

lasati; va parerile. cat mai multe

2 răspunsuri:
| mary123 a răspuns:

"Lips" e preferatul meu. Imi place la-nebunie ideea cu flacari in loc de fum. Mai mult nu pot sa zic, nu sunt prea familiarizata cu domeniul pentru ca te critica.

"Something culturally" e de asemenea ceva frumos, insa eu m-as rezuma doar la imaginea din prim plan, daca pot spune asa [ cea mai mica big grin ]. Asta i-ar da o aura mai misterioasa [ in timp ce cu wallpaperu' din spate, e o combinatie ciudata nitre spiritual, mister si ceva copilaros, parerea mea big grin ]

Astept alte desen :*:*:*

| trafikantu a răspuns:

Bravo, mi-au placut, tine`o tot asawinking aia cu pistoalele e buna.
sal