| maadii a întrebat:

Am ascultat odata o melodie care o dadea des pe U TV inainte, nu mai tin minte cum se numeste dar imi amintesc ca scria genul muzical care era rock si imi aduc aminte o mare parte din vidoclip, era o fata cu par negru si cu o rochie neagra cantand pe un coridor lung si arata niste secvente de la o inmormantare care ingropa o femeie cu parul blond dar la sfarsit arata ca aceasta era viie.Cam infricosator in fine cine imi poate spune cum se numeste melodia DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IamMikeTheOne a răspuns:

We are the Fallen-Burry Me Alive.
O poti descarca foarte usor cautand pe google.
PS:Trupa este formata din fosti membrii Evanescence deci e ceva de ei.

2 răspunsuri:
| PERVERTJELLYFISH a răspuns:

Green Day - Ma ca.c pe mine