| vladdd16 a întrebat:

Am auzit astazi ca trupa Swedish House Mafia va veni in Romania pentru prima data. Este adevarat? In ce zii si unde?

Răspuns Câştigător
| Cornellp a răspuns:

Swedish House Mafia va sustine un concert la Bucuresti, in cadrul ultimului turneu din cariera -„One Last Tour". Evenimentul va avea loc in data de 14 decembrie, la Romexpo Pavilionul Central.

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

SHM nu mai exista, n-ai vazut ce plang aia pe youtube la melodia Don't you worry child? laughing