| MistiqueAngeL a întrebat:

Sall TPUhappy. Am si eu o intrebare pentru voi. Ce cantareti din Romania sau din alte tari credeti ca sunt cei mai buni?

Răspuns Câştigător
| Marcela a răspuns:

Rihanna nu este asa noua dar ea este in ff buna a scos recent niste melodii superbe cum ar fi ''rude boy'',''S&M'' etc te poti uita pe youtube.
Niki este destul de noua, ultimele melodii scoase de ea ar fi '' your love '' ''super bass'' ''this moment 4 life''.
Andra a fost si este cea mai buna cantareata din Romania dupa parerea mea, ultima ei melodie este ''Somenthig new''.
iar Connect-R aproape toate meldiile lui sunt frumoase, cu ce a scos el in ultima vreme nu prea sunt la curent, ai putea sa te infomezi pe google happy

sper ca ti-am fost de folos cu ceva big grin
>:d

2 răspunsuri:
| Marcela a răspuns:

Din Romania: Connect-R si Andra
din strainatate : Rihanna, nicki minaj.

| MistiqueAngeL explică:

Ok. Asi vrea sa stiu cei mai populari cantareti sau cele mai frumoase melodii ale lor. Despre muzica noua in general.:*