| HighByTheBeach a întrebat:

Am si eu o intrebare: Sonny John Moore e baiat sau fata?

Răspuns Câştigător
| Amy240 a răspuns:

E baiat Sper ca te-am ajutat happy

| HighByTheBeach explică (pentru Amy240):

Da multumesc mult!

17 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

E metrosexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fată.

| ValiP a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) cine ti-a zis ma ca e fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ValiP):

Înfăţişarea sa. Skrillex e fată, din neamul lui Bieber.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gresit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Din neamul lui DJ Wanda.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar n-am cine-i DJ Wanda laughing
Sonny Moore a fost vocalist in formatie From First To Last, care canta Post-Hardcore (in prezent, vocalistul este Matt Good). A trebuit sa renunte la From First To Last pentru ca si-a facut o operatie la gat si nu a mai putut sa cante. De-abia dup-aia s-a apucat de Dubstep sau ce-o face el.
Deci de-asta spun ca nu e chiar din neam cu Bieber sau alti gay comerciali.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Da... From First To Last, Escape The Fate, Pierce The Veil, Black Veil Brides şi alte rahaturi ale vremii, deci tot din neam de bieber şi wanda se trage.

DJ Wanda e panarama aia care... există şi se află prin emisiuni şi e din neam cu Skrillex.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai nici un motiv ca sa-i pui pe FFTL, ETF, PTV, BVB si alte trupe de Post-Hardcore in aceeasi oala cu Bieber sau alti idioti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Ba am, chiar două:

1. Nu-mi place muzica lor, ba chiar mai mult, mă enervează, deci pentru mine e acelaşi rahat.
2. Sunt artişti apăruţi după 2005(cred), deci valoarea, talentul şi aprecierile lor sunt egale cu 0 din punctul meu de vedere. Deci, sunt din acelaşi neam toţi.

| Amy240 a răspuns:

Cu mare placere happy

| dominyksk a răspuns:

Este baiat

| ionutzwk a răspuns:

E un baiat.

| Adelina_Ramona_1994 a răspuns:

Baiat