| xcristYx a întrebat:

as vrea si eu niste melodii noi si frumoase a lui florin salam. Funda happy

PS: FARA GENU LASA MANELELE happy x-[

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Guta-i mai misto.

| Nucreeed a răspuns:

Mori!

| Dragonfly6 a răspuns:

Iti dau un sfat. Du-te-n baie si baga-ti capul in toaleta si trage apa.

| xcristYx explică:

Sunteti ratati ma? x-[ ce treaba am eu cu voi daca nu va plac. este viata mea
ascultati in *** rock drogativawinking hai by3

| Popescu_Alex_1983_wWWH a răspuns:

Lase Manelele...

PS: Lasa la o parte tot ce are legatura cu CIORILE...I' am anti-gipsy...

| intrebaripertinente a răspuns:

Lasa Maneleleleeeee

| xcristYx explică (pentru intrebaripertinente):

Bai frate voi sunteti retarzi rau daca nu va plac MANELELE nu mai comentati ascultati rock ce *** vreti si nu mai comentati.