| Geudz a întrebat:

Ce credeti despre muzica rap? Cum ii considerati pe rapperi? dau funda pentru cel mai bun raspuns ...bft!

4 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Mie imi place ...si ei sunt realisti canta povesti reale si despre realitate

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

In principal ascult metal dar iubesc muzica rap insa imi pare rau cand vad ca muzica rap este intr-o stare de degradare severa. Nu se mai canta despre lucruri semnificative precum problemele sociale si valorile morale ci doar despre femei, bani si tras gluca pe
cap ( manele). Imi place mult muzica celor de la 20CM Records.

| GizazCraist a răspuns:

Rappul adevarat(adica nu ala despre bani, bautura si femei) merge destul de bine in combinatie cu rockul, su demonstrat-o Limp Bizkit

| raduthebest a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre rapperi in general, rapperul meu preferat este 2pac