| anonim_4396 a întrebat:

ce >>faceti::? Am o intrebare :nu stiti cum se numeste prima melodie dintr-o reclama cu o masina, stiu ca pe langa masina dansau niste oameni si parca a 2 melodie era de la black eyed peas just can't get enough.plz ajutati-mabatting eyelashesca dau funda mare mare mare.:*:*:*aa si voturi

PS:in reclama erau mai multe melodii

Răspuns Câştigător
| SMaktub a răspuns:

Rihanna - Disturbia http://www.youtube.com/watch?v=E1mU6h4Xdxc

1 răspuns:
| Byaa99 a răspuns:

Daca era de la black eyed peas este pump it dar daca nu. nu stiu