| DeathBat6661 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta stire:http://www.utv.ro/......y-william/

Chiar s-au despartit?

Sau e o gluma prosteasca?

Byezz:)

6 răspunsuri:
| xLikeTpu a răspuns:

:O.
Omgg! cu siguranță nu s-au despărțit!
Asta o sti de la mine. Pe bune!

| catty443 a răspuns:

Eu una cred ca nu e adevarat happy

| AlLy_4922 a răspuns:

Probabil ca au scos chestia asta cu despartirea deoarece a aparut un episod nou pe disney chanel(sau cum se scrie)...in fine...deci a aparut un nou apisod in serialul jonas cu chestia asta cu despartirea si probabil de aici s-a scos tampenia asta,
sincera sa fiu nu stiu daca se despart si nu ma intereseaza dar am vrut sa te lamuresc

sper ca te-am ajutat:X:X:X

| Sofffie a răspuns:

Nu este gluma.

| NevăstuicăxD a răspuns:

Buna! Stii eu cred ca au luat doar o pauza pentru ca sa lucreze la noul albumbig grin!

| AlLy_4922 a răspuns:

Scuze nu am inteles intrebare credeam ca vorbesti de jonas:-&...

daca vrei sa afli stiri despre paramore te rog viziteaza-mi blogul.:)

http://myheartisadiary-ally.blogspot.com/...:)