| andutxza a întrebat:

Cred ca toti utilizatorii ati vazut reclama de la HTC ONE.E ceva de genu,, Nu s-ar auzi mai bine daca ar sta cu fata?`` aproape de sfarsitul reclamei e o melodie cantata de cineva cred ca o fata oricum.Imi puteti spune si mie numele melodiei si cine o canta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| DragonRed2009 a răspuns:

Far East Movement - Turn Up The Love

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu am vazut-o! si chiar daca am fi vazut-o nu trebuie sa tremarcam sau sa tinem minte melodiile din ea!
Daca-ti vrei raspunsul, da-ne link-ul cu reclama! si minutul sau secundele la care incepe melodia aia!