| lovet1coolgirl a întrebat:

Cum pot sa fac un lyrics la o melodia, sa o pun pe youtube?
Pe ce program sau cum fac? plzzz help :O fundita :*

Răspuns Câştigător
| Erpi a răspuns:

Pai foarte simplu. faci in Paint imagini cu versurile respective, apoi bagi melodia si imaginile in Windows Movie Maker [e prin All Programs], si ti le aranjezi.Cred ca te descurci de aici...cu wmm e simplu de lucrat.Succes! happy

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Cel mai simplu program de folosit, si pe care il ai deja in PC e "Windows movie maker".

| Fineness a răspuns:

POiii...
1:Trebuie sa descarci de pe un site orice melodie vrei
2big grine pe alt site trebuie sa cauti lyricul-versurile
3:In orice calculator e instalat programul windows movie maker(click pe start-programs-si acolo sunt mai multe programe, unde il vei gasi) de unde faci lyricul la aceea melodie!
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?
Daca nu-ti place programul, atunci cauta pe net altul si descarca-l!