Întrebare recomandată | poilkjmnb a întrebat:

Sall TPU
cum se invata sa canti la muzicuta?

5 răspunsuri:
| AnDrEeA1133 a răspuns:

Cu rabdare laughing

| ludmila13 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa te lasi de muzicuta si sa sa iti cumperi o orga si sa inveti cantece dupa net. mie mi se pare mai simpluhappy

| anononymos a răspuns:

eu am invatat singura cantamd din aproape in aproape si campand micute cantece darr daca vrei sa canti artisti iti recomand sa cauti pe intenet(ps sa faci asta iti trebuie macar cunostintele elementare cum ar fi albabetul muzical)

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Un coleg de al meu s-a invatat pe youtube, i-a luat ceva timp, dar a dat rezultate si sa inveti cunostintele elementare cum ar fi alfabetul muzical, cum a zis si meldysecret, stie el ce stie!

| TheMiningSheep a răspuns:

E cel mai simplu instrument dupa trianglu la care stiu canta laughing
Cauta piese simple pe net pentru Harmonica.E cu numere, de obicei muzicutele au pe partea de sus numerotate "clapele". Suflii in gaura corespunzatoare. Suna ciudat laughing