| TwixulDrept a întrebat:

big grin Fanii Bieber sa nu citeasca... spre binele sanatatii lor big grin

Asa...imi ziceti si mie ce e cu Biber asta? si cand a ajuns asa mare,, star"? toata lumea in stanga si in dreapta:
-OMG l-ai vazut pe justis ce tare a fost?
-da fata eu il visez in fiecare seara
-e cel mai tare, il intrece pe Michael
straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
cum a ajuns asta mare vedeta si cum naiba are atatia fani la ce voce bebeluseasca are... zici ca e fata big grinbig grin fanii sa nu se simta jigniti ca stiu ca daca zic ca bieber e prost va simtiti toatewinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Vezi ca fanii o sa te injure laughing Nici eu nu sunt fana, il urasc, e urat are voce de fata si mai are si freza aia gay, freza care inebuneste fetele mai nou. Eu le urasc pe fetele astea fane si care sunt inebunite dupa el. Iakkkkkkkk. J. B. sukssss

57 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da...nu inteleg. a ajuns faimos asa...peste noapte.
nici macar nu e major (15 ani parca). nu are nici fizic frumos, si fata lasa de dorit.
si mai are si voce de fata
jos cu cap de mop!
cine ma sustine? happy

| sheryn a răspuns:

Sincer mi se pare un copil, are el 16 ani dar pare de 10batting eyelashes, si nici nu imi plac melodiile lui

| TwixulDrept explică:

Iulia lasa-i in pacee ei mi-au raspuns mie. eu am pus intrebarea si am specificat CLAR ca oamenii obsedati de specimenu numit Bieber sa nu intre...ca nu am chef de cearta cu tine ca la cat sunteti de obsedati de bieber nu mai vedeti realitateawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ala ai un gay...are moaca care cere pumni d-aia plasati pe mijloc, ce dreak n-a auzit de frizer cu maciuca aia in cap? fanele dracu si justinu` vostru al dracu cu toti fanii lui de lingai in curuletz laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pup...euuu big grin
jos cu cap de dicky si cu iulia spanzurata aia de 10 ani,`the dracu ca ti-o dam in capra fa du-te dracu!

| Nebuneală a răspuns:

oh go on Biberonu laughing imi e sila cand il vad. Sunt de acord cu tinehappy

| RoRoxana a răspuns:

@ίuℓίa Draga, cred ca oricine si-a dat seama ca filmuletul e trucat si ca eu eram ironica. Dragut'o...nu ai decat sa ma contrazici pana maine ca pe mine ma doare in cot mai pe romaneste...Si idem @Frumushik, nu vezi ce scrie? Fani Biberon sa nu intre! Te sfatuiesc sa consulti un oftalmologwinking

| Sconcsiş a răspuns:

Taci ma ca ii fain. Uite cel mai nou videoclip
http://www.youtube.com/watch?v=IzNo5KBwWow

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

@Pinkkk

Du-te si arunca-te in cel mai apropiat rau...

| TeoPT a răspuns:

@ίuℓίa
Exact la genul asta de oameni ma refeream. Gusturile nu se discuta, fiecare asculta ce vrea. Daca iti place JB, asculta-l, dar daca nu-l ascultam nu inseamna ca suntem retardati. straight face Si mai invata limba romana. Cine ar fi gelos pe el, stiind ca face misto de el o lume intreaga? straight face Cum puteti gandi unii?

| SMaricel a răspuns:

Buna, am vazut un filmulet pe youtube in care arata ca Justin Bieber asta.nu este real si nu exista.de fapt este un pedofil de 51 de ani deghizat intr-un copli de 16 ani adica JB.Nu prea imi place justin bieber din melodile lui se cunoaste ca e un impostor cum poate el sa cante asa de subtire
iata aici si un video care dovedeste ca justin bieber nu exista. dar asta nu stiu sigur daca este adevarat http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70.uitati-va la acest video...Pa,pa

| Yuki_4362 a răspuns:

@ίuℓίa
Vezi ca te ataci singura. happy Ne duce capul mai mult decat pe tine, te asigur de asta. Du-te si viseaza acolo la Justin Biberonul tau smug
Justin Biberon suks!

| rose_9640 a răspuns:

Si iuliarolling on the floor))
chiar nu te duce capu pentru ca nu am avea de ce sa fim gelosi pe el
de ce am avea?raised eyebrows
si esti chiar analfabeta fato?
jigniti? pentru cultura ta se scrie jigniti

| Sixx a răspuns:

Despre Justin Burete-n-cur:
1. da, are freza de gay.
2.nu,nu are voce.
3.ma doare undeva ca stie sa cante la chitara...eu cant si la chitara si la pian, sunt la scoala de muzicaa si tot nu sunt vedeta big grin.(practic stiu care-i muzicaa buna)
4.are 16 ani? cand l-am vazut primadata am crezut ca are 13-14.
5. ANTI JB 4EVER! tongue

| MeGeorGiAnna a răspuns:

Deci fratilor... uitati ca inca un fan a lui justin comenteaza : vad ca iulia e singura ca online( din punctul meu de vedere, si din cate posturi am citit). voi il criticati pe justin de parca ati fi voi mari vedete.prima oara uitati-va la voi apoi spuneti ceva despre o vedeta.am citit si : Voce chiar deloc nu are draga mea daca tot nu il suporti si nu-ti place cum arata de ce " nayba " i-ai ascultat o melodie sau mai multe de-a lui? hai frate. are voce chiar extraordinara, doar nu ajungea el star asa peste noapte daca nu are talent la muzica si el nu a facut lectii de pian si chitara. a invatat singur sa cante la ele. sa stiti eu nu vreau sa ma cert cu nimeni dar nu aveti dreptate in privinta cu aceste posturi. sunt unii oameni carora le place si unii carora nu le place de justin. aveti voi ceva impotriva ca are in mare parte numai fane si nu fani? vai ce sa spun, prietena voastra nu sta destul timp cu voi hai ca deakma o dati in fasole zau. n-am vrut sa jignesc pe nimeni dar viata soarta si destinul.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Deci practic mai bine mor ascultând Tokio Hotel decât să ascult vocea de bebe-gay căzut cu fața în ulei!

| ii a răspuns:

Alooo Ivana. Nu auzi bine?
Te striga mata de la baie ca sa ****. du-te si-o sterge!

| ii a răspuns:

Ivana,
Fraiera e mata pentru ca te-a nascut. mi-e mila de ea si de familia ta ca trebuie sa te suporte zilnic.winking

| thegreatgatsby a răspuns:

Hahahahhahahhaa. No

| alexandra_1175 a răspuns:

Na sa spun si eu Il plac pe justin sunt fana mare ii ascult melodiile ma uit la poze cu el dar nu inseamna ca e tot ce ati spus voi despre el Chiar e frumosil plac tare mult sunt ''indragostita''dar nu insemna ca numai el e pe pamant treaba voastra daca nu iul placeti

| Sconcsiş a răspuns:

@ίuℓίa

De obicei oamenii folosesc urechile pentru a auzi, asa ca te rog pune-ti-o la loc pe cea pe care ai scos-o cand l-ai auzit pe Buder si ti s-a parut bun. Multumesc pentru intelegere!

| TeoPT a răspuns:

Talentat poate o fi, canta la chitara etc. Nu ma enerveaza el in persoana. Ma enerveaza obsesia celorlalti pentru el. Eu nu ma iau de nimeni daca asculta Justin Bieber, dar daca acel cineva incepe sa imi zica ca, vai, "e cel mai bun cantaret din lume, daca nu il asculti esti un ratat, cum sa nu iti placa? e genial, super extra paradis, toti ceilalti sunt nimeni, e cel mai bun cantaret din istorie, toti ceilalti sunt niste retardati etc". atunci ma apuca nervii. Urasc obsesia pentru el deoarece sincer, nu e cine stie ce. E doar un "artist" obisnuit, cu melodii facute doar ca sa se castige bani din ele, fara nici un mesaj, nici un sentiment transmis, dar asa e moda la muzica in zilele noastre. Totusi, nu e singurul. Mai sunt multi, aici intrand si cantareti de rap comercial romanesc (Puya, grasanu xxl etc.) si de house, dance romanesc (Inna, Alexandra Stan). la fel si starurile Disney (Miley Cyrus, Selena Gomez etc.) Eu pe toti ii bag in aceeasi oala cu Justin Bieber. Pe oala respectiva pun o eticheta "Muzica comerciala, manele electronice, facute doar pentru bani, nu transmit nici un sentiment, facute pe calculator in 5 minute, voce modificata etc" Nu numai Justin Bieber e problema, toti acesti "cantareti nemaipomeniti" sunt absolut la fel ca el straight face

| Jadis a răspuns:

@Iulia Si ce daca ma faci fraiera...nu inteleg. Tu crezi ca sunt proasta ca tine sa pun la suflet tot ce imi zic utilizatorii...Se vede ca ai pus la suflet asta pentru ca m-ai facut si pe mine fraiera. Deci chiar nu ma intereseaza. A da si tu ce mai cauti pe pagina anti JB? N-ai plecat inca? HAI IESI

| TwixulDrept explică:

Voi ori sunteti prosti ori sunteti chiori ce naiba nu intelegeti sa nu mai veniti aici sa comentati? am vrut sa vb numai cu cei carora nu la place justin si daca veniti cu replici d-alea filizofice ma doare fix in pix ce drequ suntem oameni intelegeti si voi de vorba buna si nu-l mai ridicati in slavi pe bieber ca parca il cunoasteti si sunteti ruda cu el

| yumeee a răspuns:

Dacă mai văd numele limbricului ăstuia menţionat pe TPU o iau razna!
GATA, PEOPLE!

| JustinBiggayBieber a răspuns:

Omg omg nici eu nu`s fan!