| likemegirl a întrebat:

multe persoane mi-au spus ca am voce foarte buna si ca ar trebuie sa fac ceva in legutara cu asta habar am ce este un timbru, plus ca eu nu sunt obisnuit sa cant cu o multa lume de fata va rog ajutati-ma si spuneti ce ar trebui sa fac si cum sa imi inving frica de scena, si cel mai important cum deau de cineva sa ma promoveze

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Du-te la karaoke sau la concursuri scolare.Mai vin pe acolo scouteri ce cauta talente ascunse.

1 răspuns:
| HiperSoul a răspuns:

Frica de scena se invinge doar cu practica, eu tot o am si asta ma blocheaza multwinking.