| alisuc a întrebat:

nu stiu exact daca exista acest site dar pe net totul e posibil asadar ste cinea un site unde pot descarca clipurile de pe net adica se le convertesc cumva? funda! ps scuze de categorie dar nu am stiut ce sa aleg.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Dap, cauta ce iti doreste inima pe google cu "convert to mp3 online", si diverse variante.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Spre exemplu de pe youtube poti, cauta pe google yotube to mp3 si ai sa gasesti o groaza de site uri