| Ssshadow a întrebat:

Pe postul de televiziune U la bamboo nights a fost un remix al melodiei "titanium" (cu David Guetta & Sia) si nu o gasesc nicaieri.
As vrea sa stiu unde o pot gasi? (sau cum se numeste, nu prea stiu cum sa ma exprim)
Multumesc anticipat
Funda

Răspuns Câştigător
| danutzmuntean a răspuns:

Intra aici: http://www.youtube.com/watch?v=KA5BvQ3FNEE. Si eu am cautat piesa aceasta pentru ca imi place ff mult. S-o asculti cu placere.

2 răspunsuri:
| danutzmuntean a răspuns:

David Guetta Titanium ( DJ Bonne and M.A.N.D.A Remix ). Si eu o cautasem pentru ca o iubesc foarte mult. Sa o asculti cu placere!